sobota, 10 października 2015

Bardzo Was przepraszam!

Na samym początku zaznaczę, że nie zawieszam bloga, ani nic z tych rzeczy, więc się nie martwcie :D. Jeszcze długo się ze mną pomęczycie! ;p
    Chciałam Was bardzo przeprosić. Nie udzielam się tutaj tak dużo, jakbym chciała... Ale liceum to nie przelewki. Jakoś muszę napisać maturę za te trzy lata. 
Jak już przychodzę do domu, to zazwyszaj puszczam sobie jakiś japoński serial na odstresowanie, a potem się uczę. Po szkole nie mam siły, aby włączyć tego photoshopa i coś zrobić. Zazwyczaj kończy się to tragicznie,. Próbowałam. 
Najbardziej i najmocniej chciałam przeprosić Coco Deer, która czeka już na szablon gdzieś około z czterech miesięcy... Bardzo przepraszam, nie wiem czemu nie mogę go zrobić... Nagłówek już mam dawno zrobiony tylko za css nie mogę się zabrać. Jeśli chceszs możesz jeszcze poczekać, ale nie mam pojęcia kiedy go skończę i nie chcę już niczego obiecywać, bo wtedy się jeszcze bardziej zestresuje i na pewno tego nie zrobię :D. Napisz mi w komentarzu, czy poczekasz jeszcze, czy po prostu zamawiasz gdzie indziej. Ja to naprawdę zrozumiem! Sama nie wiem, czemu ten szablon mi tak opornie idzie...
Mam już nagłówek nowego szablonu głównego i powoli chciałabym do niego dopisać kody, ale na razie nie mam czasu, aby to zrobić, więc jeszcze poczekajcie na jakiś normalny szablon główny ;p.
Następna notka powinna być pod koniec października. Tak przypuszam i postaram się wyrobić. Już naprawdę się postaram! Trzymajcie za mnie kciuki! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz