czwartek, 27 sierpnia 2015

Pierwsze urodziny Graficznej Przystani! [26-28]

Calliste
Cześć!
Bardzo Was przepraszam! Myślałam, że wcześniej dodam jeszcze jakąś notkę, ale po drodze zebrało mi się kilka ważnych wyjazdów i dodatkowo musiałam przygotować prace na urodziny, więc nie miałam kompletnie czasu, nawet na przeczytanie mojej ukochanej książki, która już leży od miesiąca na biurku. Najmocniej chciałam przeprosić Coco Deer, która już od dwóch miesięcy czeka na szablon! Bardzo, bardzo, bardzo Cię przepraszam. Powiedz mi, jak mam Ci to wynagrodzić? Za nagłówek już się zabrałam i mam połowę zrobioną, więc będziesz musiała jeszcze gdzieś z tydzień poczekać, ale tym razem obiecuje, że w przeciągu tego tygodnia oddam pracę, maksymalnie za dwa, ale to byłaby wyjątkowa sytuacja i mam nadzieję, że taka się nie zdarzy ;).

Jak Wam minęły wakacje? Chcecie już iść do szkoły? Mi wakacje minęły bardzo dobrze, ale stanowczo za szybko! Gdyby tak jeszcze był miesiąc wolnego... :D
Ja niestety od września idę do nowej szkoły i strasznie się boję, jak sobie tam poradzę -,-. Jedni mówią, że liceum jest straszne, a znowu drudzy, że nie jest tak źle :D. Trzymajcie za mnie kciuki!

~Ikony~
Ikony by Calliste1999

~Bannery~


Banner jest tutaj zły jakościowo. Może dlatego, że był za duży i musiałam go zmniejszyć. Po kliknięciu zobaczycie oryginalną wersję.

~Sygnatury~
Sygnatura by Calliste1999
Sygnatura - lato by Calliste1999

~Nagłówki~
 Ulubiona Posta by Calliste1999

~Szablony~
 

~Pliki PSD~~Kolorowania~


~Koloryzacje~

~Paczki~


To tyle... Jak dla mnie rzeczy jest dużo, choć na pewno dla Was za mało, jak na tak długi czas nieobecności... Jeszcze raz przepraszam!

Popsuty Kran
~Sygnatury~

~Nagłówki~
 
 


~Szablony~

[Pobierz]

Z tej strony jeszcze Calliste :D. Mam jeszcze małą informację
Szablon jest tymczasowy. Poprzedni szablon był według mnie szkaradny i podobną opinie miało kilka osób, które odważyły się napisać i mi to wprost przekazać. Dziękuję Wam bardzo! Gdyby nie wy, to nie wiem, czy w końcu zabrałabym się do roboty z nowym szablonem głównym! :) Jeśli jeszcze Wam się coś nie podoba, macie jakieś pytania to możecie to śmiało tutaj napisać, bądź na asku; jeśli nie chcecie się ujawniać, to po prostu napiszcie z anonima, ale uzasadnijcie swoją opinię.
Mam nadzieję, że szablon dobrze działa, bo u mnie  komputer pokazuje mi menu zaraz obok tekstu, a laptop znowu prawidłową wersję (tuż przy nagłówku), więc jakby było coś źle, to wtedy pokombinuje.
Planuję zrobić galerię i połowicznie mam zrobiony nagłówek, więc jeszcze to wszystko potrwa.
Dziękuję Wam za ten rok!

Paczkę niespodziankę otrzymają wszyscy obserwatorzy oraz osoby, które wstawiły button na blogu. Paczka jest opieczętowana hasłem, więc w komentarzu musicie mi podać swój e-mail oraz informację o tym, gdzie znajduje się button. Obserwatorzy, po prostu piszą swój e-mail i słowo "Obserwuję".


4 komentarze:

 1. Jak już mówiłam, bez obaw nie spieszy się zanadto ;) Ja naprawdę rozumiem, też miałam dużo wyjazdów, ale wakacje są w końcu po to żeby odpoczywać :D
  Pozdrawiam,
  Coco Deer!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff... To dobrze :D.
   Bardzo się cieszę, że się nie gniewasz za to, że się tak spóźnię z zamówieniem. Odetchnęłam z ulgą! :)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Świetne notka. Strasznie podobają mi się wszystkie sygnaturki <3
  Fioletowy szablon (idk z kim XD) od Calliste jest cudny!
  Obserwuję - Marzycielka.2002@gmail.com

  Pozdrawiam i życzę mnóstwo weny na następne prace :)
  http://sosowaszabloniarnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za obserwację :)
   Hasło do paczki zostało wysłane.
   Serdecznie pozdrawiam!

   Usuń