poniedziałek, 20 lipca 2015

Nie jesteś tym, który powinien tu być [25]

Witajcie!
Na początek chciałabym Was bardzo, bardzo przeprosić za to, że moje posty pojawiają się w tak dużych odległościach czasowych i jeszcze ukazują się tak skromnie... Niestety cały mój czas pochłaniają przygotowania różnych dodatków na pierwsze urodziny Graficznej Przystani. Zachęcam do wklejenia banneru promującego urodziny :). 
Jutro wyjeżdżam na obóz i nie będzie mnie przez około dwa tygodnie (po prawej stronie możecie zobaczyć dokładną datę mojego urlopu ;)), dlatego też zamówienie Coco Deer oddam dopiero 10/20 sierpnia. Bardzo przepraszam za opóźnienia, ale komputer ostatnio nie chce ze mną współpracować -,-.

Dla Okej
[Pobierz ||Podgląd]

Po lewej stronie trzeba dodać gadżet HTML/JavaScript i do niego wkleić ten kod:
 <a class='navi' href='link do strony'>Link 1</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 2</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 1</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 2</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 3</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 4</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 5</a>
<a class='navi' href='link do strony'>Link 6</a>

Nie wiem, co mam myśleć o tym szablonie... Nie mogłam zupełnie nic wymyślić. Nagłówek jest dość fajny, ale CSS jakoś mi nie leży... No nic... Mam nadzieję, że Ci się spodoba, jednak gdyby coś nie przypadło Ci do gustu, to pisz śmiało - poprawię, tylko na to będziesz musiała trochę poczekać.

Bardzo Was proszę o zagłosowanie w Letnim konkursie, który zorganizował Katalog Grafików. Nie piszę tu, abyście głosowali na mnie ( chociaż byłoby mi bardzo miło :D) tylko abyście oddali swój głos ;).

Dzisiaj nie przyjmuję zamówień!

14 komentarzy:

 1. Bardzo ładny szablon. Naprawdę bardzo mi się spodobał!

  Szkoda, że nie przyjmujesz zgłoszeń. :(
  Liczyłam na szablon.
  ~Hermiona Malfoy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :).
   Niestety na razie muszę ogarnąć dużo rzeczy na urodziny, bo mnie trochę nie było i nie mogę sobie pozwolić na przyjęcie zgłoszenia.

   Usuń
 2. Szablon świetny :) a jeśli chodzi o ten dla mnie do bez obaw, nie spieszy się ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to dobrze, bo niestety mam masę pracy na te urodziny. Nie martw się szablon na pewno pojawi się przed urodzinami! :)

   Usuń
 3. Powiem krótko: nie tak to sobie wyobrażałam.
  A dobra wiadomość jest taka, że to jest milion razy lepsze, niż myślałam, że będzie!
  Jak tylko będę miała WiFi i czas to go wstawię, ale na razie zaraz wyjeżdżam (tsa, wczoraj wróciłam, dziś znów w podróż).
  Bardzo ci dziękuję!
  Okej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy próbuję wstawić wyświetla mi się takie coś: Zapisanie szablonu nie powiodło się.
   Nie można przetworzyć szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte. Komunikat o błędzie XML:
   Content is not allowed in prolog.

   Co zrobić?!

   Usuń
  2. Bardzo się cieszę, że Ci się podoba, bo miałam co do tego duże obawy :).
   Zaraz to ogarnę.

   Usuń
  3. Może wstawiłaś podgląd?
   Klikasz w ikonke szablon ( w ustawieniach bloggera) i w prawym górnym rogu jest taki przycisk utwórz/przywróć kopię zapasową i gdy to już klikniesz powinien się pojawić taki przycisk wybierz plik i wybierasz oczywiście wypakowany już z rara plik xml i klikasz zapisz i gotowe.
   Jeszcze zapomnialam wcześniej napisać, że musisz wstawić w lewej kolumnie pod nagłówkiem gadżet HTML/JavaScript i wkleić taki kod, który wkleiłam pod szablonem na górze.
   Bardzo przepraszam za kłopot, ale wtedy się pakowałam i miałam w domu chaos.

   Usuń
  4. Nie wiem, nie ogarniam, nie jestem w stanie!
   Nie mam pojęcia, czy jestem upośledzona, czy to mój komputer jest jakiś lewy albo oprogramowanie nawala, ale nie jestem w stanie tego zrobić. Po prostu!
   Wiem, znam teorię, jak wstawić i ten tegesy, ale NAPRAWDĘ nie jestem w stanie. Czego nie jestem w stanie?
   WYPAKOWAĆ TEGO PIEKIELNEGO PLIKU RAR!!!
   Błagam, powiedz mi jak to się robi, bo ja nie mogę ;-;.
   Robiłam już chyba naprawdę wszystko, ale nie mam pojęcia, co zrobić.
   Zrozpaczona Okej

   Usuń
  5. Czyli nie umiesz wypakować tego pliku rar, mam rację?
   Musisz po prostu kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i tam powinna być opcja wypakuj. I potem powinno być już z górki.

   Usuń
  6. czy ty mnie masz za idiotkę? Może jestem głupia, ale nie aż tak, by nie próbować tak prostej rzeczy jak prawy przycisk. Ja naprawdę nie jestem w stanie tego otworzyć, pokazują mi się różne dziwne rzeczy, ale żadnego Wypakuj, Pokaż wszystko, Wyodrębnij wszystko? coś ty. mój komputer ma jakiś problem, w takim razie, albo nie jestem w stanie tego poprawnie pobrać.

   Usuń
  7. Nie mam Cię za idiotkę. Po prostu gdzieś musi być ten przycisk... Nie mam pojęcia, dlaczego go nie masz. Może ja Ci ten szablon wypakuje, bo sama nie mam pojęcia, co jest nie tak. U mnie wszystko działa. Podaj mi na gmail swoje hasło i mail, to może coś na to poradzę.

   Usuń
 4. Nie chcę być niemiła, ale radzę Ci się mocno wziąć za ten blog. Już pominę fakt, że buttony nie są zmniejszone i wychodzą poza kolumnę i wygląda to nieestetycznie. Chodzi mi przede wszystkim o szablon główny. Jeśli nie chce ci się go zrobić, po prostu pobierz gotowy. Jest wiele blogów, które tworzą bardzo ładne, pasujące do wszystkich tematów layouty (terriblecrush, wioska szablonów itp.). Obejrzałam twoje pracę i wiem, że stać Cię na więcej.
  Mam nadzieję, że weźmiesz sobie moje uwagi do serca i coś z tym wszystkim zrobisz, bo teraz naprawdę jest dużo blogów graficznych i trudno się przebić, a ładny szablon główny to klucz do sukcesu.
  Be♥Ar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wiem, że szablon główny wygląda bardzo nie ładnie, a buttony powinny zostać zmniejszone, jednak aktualnie przebywam poza domem i nie jestem w stanie zrobić z tym porządku, ale bardzo dziękuję za radę :). Na pewno, gdy tylko wrócę wezmę się do pracy ;)
   Pozdrawiam.

   Usuń