sobota, 27 sierpnia 2016

II urodziny Graficznej Przystani [29-30]

Znaleziony obraz

Witam!
Jeszcze nie mogę uwierzyć, że to już dwa lata! Ten czas strasznie szybko leci... Jestem pod wrażeniem swojej wytrzymałości. Myślałam, że po roku mi przejdzie, ale jednak nie przeszło i niezmiernie się z tego cieszę!! :3
Dziękuję, że tyle już ze mną wytrzymujecie! Dzięki Wam blog dobił do ponad 15 tysięcy wyświetleń i posiada 31 obserwatorów! Dziękuję, za to, że jesteście i czekacie na każdą notkę, choć nie ma ich zbyt często. Dziękuję! Jesteście najlepsi <3. 
Dzisiaj mam dla Was dużo dodatków. Niestety więcej niż samej grafiki, ale niespodziewane wyjazdy nie pozwoliły mi na poświęcenie większej ilości czasu na urodziny, ale spokojnie dla każdego zawsze coś się znajdzie :). Już nie przedłużam, zapraszam do przeglądania!


~Sygnatury~

dylan o'Brien by Calliste1999
Sygnatura by Calliste1999
Nie bj si mwi, e kochasz by Calliste1999
Sygnatura - War Of Beast by Calliste1999
Angel eyes by Calliste1999

~Szablon wolny~

Zamówienie dla Sleepki Ambrose

~Koloryzacje~

~Stock Photos~

~Pliki PSD~

~Tekstury~

~Czcionki~Chciałam baardzo podziękować tym, którzy wstawili button, dotyczący imprezy oraz wszystkim obserwatorom za to, że są i obserwują moje zmagania z grafiką! Bardzo Wam dziękuję! Z tego powodu przygotowałam dla Was paczkę. Jak widzicie w paczce nie jest za dużo, ale starałam się umieścić w niej same najlepsze rzeczy :3. Aby otrzymać hasło do paczki proszę podać w komentarzu e-mail oraz adres bloga.

5 komentarzy:

 1. Świetne prace! Kocham trzecią i czwartą sygnaturę, są cudowne *-* Z szablonów ten wolny zdecydowanie bardziej mi się podoba :3 Czemu tak rzadko robisz szablony z układem otwartym? Wychodzą Ci super! Jednak znowu przyczepię się do napisów. Musisz nad nimi popracować :C I radzę Ci używać prostszych czcionek takich jak Arial, jest zwykły, ale niezawodny!
  Pobieram stocki :) Poproszę też o hasełko do specjalnej paczuszki, button wstawiony na graphics-temptation, a mój email już masz ^^
  No i oczywiście gratulacje z powodu urodzin! ♥ Dwa lata to już coś!
  Ściskam cieplutko:*

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana! :)
   Sama nie wiem, jakoś tak wychodzi :D.
   Wiem, wiem :/. Postaram się bardziej, ale czasem tak z nimi kombinuje, że to też potem działa na estetykę i zamiast lepiej, to jest gorzej :D.
   Już wysyłam! <3
   Dziękuję bardzo!

   Usuń
 2. Hej, Calliste.
  Mogłabym mieć do Ciebie, albo raczej do Was, pytanie ?
  Mianowicie, szukam szabloniarni, na poprzedniej po czterech miesiącach prób niestety nie doczekałam się spełnienia mojego marzenia o szablonie. Tutaj macie interesujące prace, ale nie umiem się za bardzo tu odnaleźć jeśli chodzi o takie rzeczy jak buttony czy regulaminy. Czy są one w pierwszym poście jaki tu powstał(bo aż tak daleko w historii Waszej strony się nie dokopałam) czy po prostu przegapiam jakąś zakładkę na górze strony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam!
   To jest blog prywatny, więc sama prowadzę tą szabloniarnie :).
   Po lewej stronie widnieją takie kwadraciki (na górze, chyba przegapiłaś). Najedź na nie, a wyświetli Ci się zakładka, np: "regulamin" lub "buttony". Tylko to menu pojawia się tylko na komputerze ;). Gadżet menu widnieje zaraz nad Kroniką.
   Mam nadzieję, że pomogłam :D.

   Usuń